Postupový žebříček na MR psů stopařů 2011

23.10.2011 19:15

Tak konečně na ČKS  zveřejnily oficiální žebříček postupujících psovodů a jejich svěřenců na MR psů stopařů.

Vzhledem , že mohu startovat pouze s jednou fenou dala jsem přednost Kájince. Ovšem  ten , kdo zvěřejňoval tento oficiální postupový žebříček,

poškodil mou druhou fenu , a to Bonnyz Nedvězího dvora. Na první VS  neměla , jak uvádí ČKS 81  bodů,  ale 89 bodů , a to je velký rozdíl. 

Ostatní údaje souhlasí. 

 

 

  POSTUPOVÝ ŽEBŘÍČEK na MR IPO FH 2011        
MÍSTO datum Jméno psovoda Jméno psa Plem. A / II. A postup Poř.      
Ot 15.10. Tomášek Josef Ar z Hromadného NO/P 96 99 1.      
Ot 16.10. Lasík Jiří  Heal Gymor NO/P 96 99 1.      
ČB 18.9. Plsová Petra Amanda  Vepeden NO/F 92 99 3.      
ČB 18.9. Kinzl Josef Dargo Vepeden NO/P 97 98 4.      
Cho 25.9. Zemanová Irena m.s. Kája od hradu Lipky NO/F 95 98 5.      
Ro 2.10. Ťujík Břetislav m.s. Pheobe Jit-Mir NO/F 95 98 5.      
ČB 17.9. Hartl Jaroslav m.s.  Connie Orthex NO/F 95 98 5.      
Cho 24.9. Novák Zbyněk Virgo Gája-Nova NO/P 88 98 8.      
Ro 1.10. Petráček Jaroslav Bc. Quart od PČR NO/P   98 9.      
Ro 1.10. Burianová Tatjana MVDr. Hikary Venušina sopka NO/F 96 97 10.      
BE 3.9. Pospíšil Miroslav ing. Cindy von Philippsdorf HW/F 95 97 11.      
Ro 2.10. Kovač Karel m.s. Akim Alukuk BOMP 95 97 11.      
ČB 18.9. Košťál Vladimír Lily z Hückelovy vily BOM/F 93 97 13.      
Cho 24.9. Zifčák Petr Barica z PS NO/F 87 97 14.      
Ro 1.10. Hodek Jaroslav Fany z Purschova  chovu NO/F 95 96 16.      
ČB 18.9. Králová Dana  Aila Kasurgis HW/F 94 96 17.      
                     
Ot 16.10. Zemanová Irena m.s. Bonny z Nedvězího dvora NO/F 81 97 15.      
Cho 24.9. Růžička Josef Aron z Milabru NO/P 9 96 18.      
ČB 17.9. Štolbová Jaroslava Dar  Mariko Bohemia NO/P 83 95 19.      
Ot 16.10. Mašatová Ludmila Gina z Konce Aše NO/F   95 20.      
Ot 18.9. Lžičařová Iva Chira od Řeky Labe NO/F 93 94 21.      
BE 3.9. Veselý Stanislav Sandra Victoria Benefit NO/F 90 94 22.      
Cho 24.9. Řehák Vladimír Queeny Niox NO/ 87 94 23.      
BE 4.9. Antmannová Magda Ahepjuk Whiteline Czech ACO/P 93 93 24.      
Ro 1.10. Hřebačková Jaroslava Chito z Větrného vrchu NO/P 91 92 25.      
Ot 16.10. Vanžura František Flash Wizard Bull SBT/P 83 92 26.      
BE 3.9. Veselá Jana Ora od Klapavce BOM/F 18 92 27.      
Cho 24.9. Svobodová Monika Free Caket NO/F 91 91 28.      
Ro 15.10. Nováková Kamila Ohnivák z Molu ČSV/P 91 91 28      
Ro 2.10. Petrů Vratislav Ing. Cameron Venduno KV/P 80 91 30.      
ČB 18.9. Lohrerová Marie Poli ze Šternberské strže KV/F 78 90 31.      
Cho 24.9. Pursch Viliam Conny z Purchova chovu BOM/F 77 90 32.      
Ro 1.10. Kumhera Alois Gody Bořický les NO/P 41 90 33.      
ČB 17.9. Bartoš Josef Cir z Nedvězího dvora NO/P   90 34.      
Cho 25.9. Hradecký Jan Cheyenne z Jenive NO/P 81 83 35.      
BE 3.9. Dekanová Timotea Blacky od Královského rybníka HW/F 75 82 36.      
BE 4.9. Brázdilová Milena Lotka Anrebri NO/F 38 72 37.      
BE 4.9. Douděra Miroslav Wally z Milínova NO/F   29 38.      
BE 3.9. Koprnická Kristýna Zartha Rapačov NO/F   24 39.